Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nabízíme služby zahrnující instalace, rekonstrukce a opravy v oblasti vodoinstalace, kanalizace, vodovodů, závlahových systémů a čerpadel pro rodinné domy, byty a další objekty. Vlivem složitých předpisů a norem stavebních prací, potřeby vlastnit nástrojové a materiálové vybavení nutné pro veškeré opravy či instalace dnes v podstatě vylučuje možnost, aby si vlastník nemovistosti provedl instalace rozvodů vody či odpadů sám v potřebné kvalitě a za rozumnou cenu. Naši vodoinstalatéři jsou velmi kvalifikovaní a odborní pracovníci, kteří jsou nejenom skvěle vybaveni po materiální a zkušenostní stránce, ale znají veškeré normy a předpisy, což zaručuje provedení veškerých prací plně v souladu s legislativou stavebních prací. Díky kvalitnímu vybavení, mnoha zkušenostem a profesionálnímu přístupu jsou veškeré práce provedeny kvalitně, rychle a levně!

Mezi naše nabízené služby patří zejména instalace a opravy rozvodů vody do nových či starších objektů, rekonstrukce stoupaček (rekonstrukce jádra a stoupaček) v panelákových domech, instalace a opravy kanalizačních systémů (odpady) včetně čistění (tlakem, chemicky i mechanicky), instalace čerpadla (značek Wilo a Grundfos), kompletní dodávky a instalace koupelnových doplňků a zařízení.

Na námi odvedenou práci samozřejmě poskytujeme záruku. Veškeré námi provedené vodoinstalace splňují kvalitativní, technické a právní předpoklady pro revize nebo pojistné plnění v případě havárie.

   Nezávazná poptávka

Níže uvádíme nejčastěji poskytované služby:
  • Panelové domy - rekonstrukce stoupaček, vodoinstalace, odpady
  • Rodinné domy - rozvody vody - plast, Cu
  • Koupelny - kompletní dodávka a montáž zařizovacích předmětů

 

  • Automatické závlahové systémy zahrad - systém HUNTER  

  • Vodovody, kanalizační sítě
  • Čerpadla, domácí vodárny - WILO, GRUNDFOS