Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nabízíme veškeré služby zahrnující instalace, rekonstrukce a opravy v oblasti topenářství, podlahového vytápění,topenářských rozvodů, výměníkových stanic, kotlů a topení pro rodinné domy, byty a další objekty. Dnešní složíté předpisy a normy stavebních prací, nutnost vlastnit nástrojové a materiálové vybavení pro veškeré opravy nebo instalace dnes v podstatě vylučují možnost, aby vlastník objektu provedl montáž či opravu topenářských rozvodů, topení nebo kotle svépomocí v potřebné kvalitě a za rozumnou cenu. Naši topenáři jsou velmi kvalifikovaní a odborní pracovníci, kteří jsou nejenom perfektně vybaveni po materiální a zkušenostní stránce, ale jsou seznámeni s veškerými normami a předpisy. Tento fakt zaručuje realizaci veškerých prací plně v souladu s legislativou stavebních prací. Díky kvalitnímu vybavení, letitým zkušenostem a profesionálnímu přistupu jsou veškeré topenářské práce provedeny kvalitně, rychle a levně!

V dnešní době hrají nové technologie vytápění spolu s různými druhy izolací velkou roli, protože z velké míry určují tepelné náklady na bydlení. Proto doporučujeme svěřit topenářské práce vždy jen kvalifikovaným a zkušeným odborníkům. Neodborně provedené práce se totiž téměř vždy projeví nejen v újmě na komfortním užívání bydlení, ale většinou také na prodloužení návratnosti investic do topného systému!

Mezi naše nabízené služby patří zejména projektování rozvodů vytápění pro nové objekty, montáže a opravy topení, montáže podlahového topení (značky Rehau a Watts), montáže radiátorů Korado, montáže kotle na tuhá paliva Dakon a Viadrus, montáž a rekonstrukce výměníkové stanice, modernizace regulace paty domu včetně kompletního měření a regulace. Dále se specializujeme na rekonstrukce systémů vytápění v panelových domech, výměnu otopných těles a radiátorových ventilů.

Na námi odvedenou práci poskytujeme plnou záruku. Veškeré námi realizované montáže topných systémů splňují kvalitativní, právní a technické předpoklady pro revize nebo pojistné plnění v rámci případné havárie.

Nezávazná poptávka

Montáž ústředního topení v rodinných domech

  • rozvody ocel, plast, měď
  • dodávka a montáž podlahového vytápění (REHAU, WATTS)
  • radiátory KORADO
  • kotle na tuhá paliva (DAKON, VIADRUS)
  • plynové kotle (VAILLANT, DAKON, BUDERUS, VIESSMANN)

Montáž a rekonstrukce výměníkových stanic a kotelen

  • rekonstrukce ústředního vytápění v panelových domech
  • výměna otopných těles
  • výměna radiátorových ventilů
  • modernizace regulace paty domu včetně kompletního měření a regulace

Dodávka a montáž automatických kotlů EKOEFEKT, CARBOROBOT

Související reference: