Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výhodou vytápění zemním plynem je jednoznačně snadná regulace nevyžadující žádný zásah člověka, dostupnost plynovodů na většině území a vysoce efektivní výhřevnost. Na druhou stranu jde o velmi nebezpečnou látku, která vyžaduje splnění vysoce náročných kritérií a požadavků na bezpečnost při jejím užívání a manipulaci. Proto Vám doporučujeme svěřit jakoukoli práci se zemním plynem do rukou zkušených a kvalifikovaných plynařů!

V této sekci Vám nabízíme služby zajišťující bezpečnou dopravu zemního plynu do objektu a jeho následnou přeměnu na výhřevné teplo, které je primárně určené k vytápění rodinných domů, bytů či jiných objektů. Možnost instalace, připojení, údržby, opravy a revize plynových spotřebičů jsou samozřejmostí! 

Velmi striktní legislativa, přesnost, nároky na bezpečnost, regulaci a utěsnění celého rozvodového plynového systémuabsolutně vylučuje možnost, aby vlastník nemovistosti prováděl jakékoli instalace, rekonstrukce, opravy, revize či zásahy doplynoinstalacePlynaři, kteří pracují v naší firmě jsou velmi kvalifikovaní a odborní pracovníci, kteří jsou výborně vybaveni po materiální i zkušenostní stránce pro práci s plynem. Znalost všech norem a předpisů pro práci s plynem zaručuje provedení veškerých prací plně v souladu s legislativou a bezpečnostními předpisy. Můžete si být jisti, že našiplynoinstalatéři důsledně dodržují pracovní a bezpečnostní předpisy při instalaci, opravách a rekonstrukcích veškerých plynových spotřebičů a rozvodů plynu.

Mezi námi nabízené služby patří zejména instalace, rekonstrukce a opravy rozvodů plynu v nových či starších objektech, revize plynu, plyn servis, montáž plynového topení, servis plynových kotlů Dakon, Vaillant,Viessmann, Buderus a Viadrus a samozřejmě i revize plynových kotlů. Pokud to jde, preferujeme realizaci plynových kondenzačních kotlů, které mají rychlejší ekonomickou návratnost, než kotle klasické. To se týká všech plynových kotelen.

Na veškerou námi provedenou práci s plynem samozřejmě poskytujeme plnou záruku. Všechny námi realizované plynoinstalace splňují vysoké kvalitativní, technické a právní předpoklady pro revize plynu nebo pojistné plnění v případě havárie.

 Nezávazná poptávka

Níže uvádíme nejčastěji prováděné plynoinstalatérské služby:
  • Domácí plynoinstalace
  • Průmyslové plynovody
  • Plynové kotelny
  • Zajištění projektové dokumentace
  • Zajištění veškerých revizních zpráv
  • Zajištění servisu plynových spotřebičů

 

Související reference: