Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Firma KAŇKA FRANTIŠEK PLYN - TOPENÍ byla založena již v roce 1992. Již přes 20 let se plně věnujeme instalatérství,topenářství, vodoinstalacím, revizím plynů a dalším souvisejícím činnostem v Českých Budějovicích a okolí. Specializujeme se na komplexní dodávky a řešení s následnou péčí a servisem všech zařízení v oblasti plynu, vody a topení včetně alternativních zdrojů vytápění. Dodáváme pouze značkové a léty prověřené technologie, které splňují naše vysoké požadavky na kvalitu, výkonnost, bezpečnost, efektivitu a komfort užívání!

Nabízíme veškeré služby zahrnující instalace, rekonstrukce a opravy v oblasti topenářství, vodoinstalace,kanalizace, vodovodůtepelných čerpadel, podlahového vytápění, výměníkových stanic, kotlů, topení, topenářských rozvodů, plynoinstalace, revize plynu, rozvodů plynu, plynnových kotlů, revize plynnových kotlůa dalších souvisejících oblastech pro rodinné domy, byty a další objekty.

Na všechny námi provedené práce se můžete plně spolehnout, samozřejmostí je potom plná záruka! Všechny námi realizované instalace, rekonstrukce a opravy splňují vysoké kvalitativní, technické a právní předpoklady pro další revize nebo pojistné plnění v případě havárie.

 Nezávazná poptávka

Jsme držiteli několika prestižních certifikátů a oprávnění: